Hakkımızda

KAYSERİ TENTE, profesyonel yaklaşımla, kaliteli malzeme kullanarak ürettiği gölgelendirme sistemlerinde önemli firmalar arasında yerini almıştır. Titiz üretim yaklaşımı, uzman üretici kadro, istikrarlı konum ile Türkiye’ nin önemli tente firmaları arasında kalmayı her zaman hedefleyen KAYSERİ Tente, ülke ekonomisine katkı sağlayacak misyonunu sürdürme hedefiyle Kayseri’ de üretim hayatını idame ettiriyor. Hızlı satış kanalları, sağlam pazarlama anlayışı ile bayii ağı kurarak, hızla büyüme potansiyelinde olan firmamız KAYSERİ Tente, gölgelendirme sistemleri üretiminde ilk tercihlerden olacak.

Garantili iş kapsamıyla tedariklerde asla sorun yaşamayacağınız KAYSERİ Tente, kalitesiyle her zaman bir adım öne çıkarak kalıcılığını koruyacak. Ar-ge oluşumu, araştırmacı ve çözüm odaklı bakış açımızla siz değerli müşterilerimize en kalıcı, en güvenli ve en kaliteli gölgelendirme sistemi hizmetini sunmak için bir aradayız. 

Öne çıkarıcı özelliklerimizle, iddiamızı sürdürerek, üretimde tente firmaları arasında hep önde olmayı hedefliyoruz. Birlikte daha güçlü, birlikte daha büyük olacağız.

Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. KAYSERİ TENTE ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

 Sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."

Diğer reklam ajanslarından ve web tasarım firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve web tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette KAYSERİ TENTE SİSTEMLERİNİ farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

]